Hafta Hafta Hamilelik

 

Bebeğinizin ilk vuruşunu ne zaman hissedebileceğinizi veya ilk ultrason randevunuzu ne zaman alacağınızı bilmek ister misiniz? Hamileliğinizin her haftasında sizin ve bebeğinizin değişimi hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin; gebeliğiniz ilerledikçe yeni gelişmeler ve kilometre taşları getirir. Bebeğiniz günden güne değişiyor ve vücudunuz ayak uyduruyor. Bu haftalık hamilelik takvimi kılavuzuyla içeride ve dışarıda neler olduğunu öğrenin.

BU BÖLÜMDE

 

 

Hamileliğiniz haftalar geçtikçe yeni gelişmeler ve kilometre taşları getirdiğinden, hamileliğinizin her haftasında size ve bebeğinize ne olmasını bekleyebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Bebeğiniz günden güne değişiyor ve vücudunuz ayak uyduruyor. Bu haftalık hamilelik takvimi kılavuzuyla neler olduğunu ve neden olduğunu öğrenin.

Hamileyken veya hamile kalmaya çalışırken göz önünde bulundurmanız gereken çok şey vardır, örneğin:

  • sağlıklı beslenme
  • gebelik bakımı (doğum öncesi bakım da denir)
  • doğum ve doğum hakkında vermeniz gereken kararlar
  • yaygın hamilelik sorunları ile başa çıkmak
  • hafta hafta gebelik sürecinde birşeyler ters gittiğinde

Tüm bunları öğrenebilir ve bebeğinizin gelişimi hakkında daha fazla bilgiyi hafta hafta hamilelik içeriğimde okuyabilirsiniz.

Önemli gebelik kontrollerinin hangi haftalarda yaptırman gerektiğini öğrenebilir gebelik haftanı şimdi hesaplayabilirsin.

 

Gebelik sürecinizi beraber yönetmek için bir randevu oluşturun.